AdBlue chroni środowisko naturalne

kontenery do przechowywania adblue
Kontenery i dyspensery do AdBlue

Spaliny, które emitują samochody z silnikami Diesla zawierają ogromne ilości tlenków azotu. W celu ich ograniczenia stosuje się preparat AdBlue.

Czym jest AdBlue ?

Do produkcji AdBlue używany jest bardzo czysty mocznik; AdBlue to wodny roztwór mocznika. Od kilka lat muszą dolewać go do paliwa kierowcy samochodów ciężarowych, a od niedawna również ci, którzy korzystają z samochodów osobowych z silnikiem Diesla. W związku z tym konieczne stało się stworzenie warunków do bezpiecznego magazynowania i sprzedaży AdBlue. Preparat może być magazynowany wyłącznie w specjalnych zbiornikach do AdBlue.

Co oferują producenci środka AdBlue ?

Producent zbiorników AdBlue oferuje zbiorniki jedno- i dwupłaszczowe. W ofercie znajdują się także kontener do AdBlue. Zbiorniki i kontenery zapewniają bezpieczne i komfortowe przechowywanie AdBlue w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach. Do tego gwarantują one, że AdBlue nie zostanie zanieczyszczony.

Storage Partners jest obecnie w Polsce jednym z największych producentów zbiorników i pomp do przechowywania i dystrybucji środka AdBlue. Firma posiada bardzo bogatą ofertę, którą można zobaczyć pod adresem http://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz