AdBlue, czyli co?

Zbiorniki do AdBlue na stacjach paliw
Dystrybutory z AdBlue na stacji paliw

Wodny roztwór mocznika, dużo lepiej znany pod nazwą AdBlue, to substancja wykorzystywana coraz częściej. Stosowany jest w przypadku samochodów wyposażonych w silnik Diesla. Zadaniem czynnika AdBlue jest oczyszczanie spalin z toksycznych substancji. Wlew do AdBlue najczęściej ulokowany jest obok wlewu paliwa. Zdarza się jednak, że znajduje się on w bagażniku bądź pod maską. Wbrew temu, co uważa wielu kierowców AdBlue nie trafia zbiornika z paliwem.

AdBlue to substancja, która musi być przechowywana w ściśle określonych warunkach. Dostępne są obecnie wysokiej jakości zbiorniki do AdBlue, które mają dwupłaszczyznową budowę. Różnią się między sobą pojemnością. Dostępne są te, które mieszczą 3000 litrów AdBlue, ale również takie o pojemności 4000 i 6000 litrów. Co ważne, pojemniki na AdBlue to niejednorodna grupa zbiorników. Szanujący się producent zbiorników AdBlue proponuje te do transportu, przechowywania oraz dystrybucji.

Storage Partners jako producent zbiorników na AdBlue produkuje najlepszej jakości kontenery do AdBlue, z pompą do dystrybucji środka lub bez – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz