Biuro rachunkowe z Krakowa – kompleksowe usługi księgowe

Księgowość
Prowadzenie księg rachunkowych przez zewnętrzne biuro księgowe to cenna pomoc

W dobie ciągle zmieniających się przepisów koniecznym, a przede wszystkim bezpiecznym może okazać się zatrudnienie księgowej. Biuro Doradztwa Ekonomicznego Constans z siedzibą w Krakowie stworzone zostało z myślą zarówno o osobach fizycznych i firmach. Świadczone w nim są usługi księgowe dot. spraw związanych z założeniem lub prowadzeniem działalności, obsługą kadr i płac, a także sprawami podatkowymi.

Komu potrzebna księgowa?

Każdy przedsiębiorca niezależnie od charakteru wykonywanej działalności posiada obowiązek prowadzenia księgowości. Ponadto, każda organizacja musi prowadzić księgowość, dotyczy to również stowarzyszeń i fundacji otrzymujących przychody wyłącznie ze składek członkowskich.

W czym może pomóc księgowa?

Oferta biura rachunkowego skierowana jest do każdego, zarówno dla osób rozpoczynających działalność, które potrzebują pomocy w założeniu działalności lub spółki, wyborze formy prowadzenia księgowości, aż po bardziej zaawansowane czynności takie jak: obsługa kadr i płac, złożenie deklaracji ZUS, JPK, przygotowanie Rachunku Zysków i Strat, Bilansu oraz sprawozdań finansowych czy też pomoc w uzyskaniu finansowania.

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz