Chwosty do zasłon

Chwosty - dekoracje do zasłon
Chwost to najlepsza dekoracja zasłon

Aranżacja okna w bardzo istotny sposób wpływa na to, jak prezentuje się całe pomieszczenie. Dlatego urządzając salon czy sypialnię, warto zadbać o to, aby w oknie znalazły się piękne zasłony. Aby wyglądały naprawdę dobrze, warto postawić na chwosty.

Chwosty do zasłon są niezwykle praktyczną ozdobą. Początkowo były to zebrane w pęk pióra, później zastąpiły je frędzle. Obecnie chwosty mają najczęściej postać wykonanej ze sznurka pętli. Aby pętla ta prezentowała się dobrze, ozdobiona jest frędzlami, pomponem, plecionką, a nawet szklanymi bądź kryształowymi elementami. Oferta chwostów do zasłon jest naprawdę rozbudowana, co sprawia, że każdy bez trudu znajdzie te idealnie wpisujące się w styl pomieszczenia, w którym mają się znaleźć.

Najczęściej chwosty zakłada się w połowie zasłony. Można je jednak umieszczać również w dwóch trzech wysokości zasłon, pamiętając, aby robić to od dołu. Chwosty utrzymają zasłony w ryzach. Robią to jednak niezwykle elegancko i stylowo.

Bogata oferta ozdobnych chwostów, do zasłon i nie tylko, jest dostępna w internetowej pasmanterii Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz