Chwosty jako ozdoba w różnych stylach aranżacji

Chwosty pasmanteria
Chwost – ozdoba do zasłon, mebli i ubrań

Chwosty mogą służyć do dekoracji zasłon, ale być również samodzielnym elementem wystroju wnętrza. Chwosty ozdobne jako element orientalny – doskonale pasuje do stylu „Empire”, a także do zasłon francuskich i austriackich. W takim przypadku chwosty do zasłon są bardzo różnorodne: mogą mieć bardzo różne grubości i kształty.

Chwosty i frędzle są sprzedawane w różnych wzorach, na przykład mogą się różnić w zależności od grubości, kształtu, palety odcieni, tekstury. Nietypową opcją są frędzle do zasłon z magnesami. W procesie produkcji wykorzystywane są różnego rodzaju komponenty ozdabiające frędzle. Pasmanteria oferuje nam też frędzle wykonane z organzy, bawełny, wełny i tkanin syntetycznych.

Takie elementy dekoracyjne pomogą stworzyć niepowtarzalny design i dodadzą wyrafinowanego akcentu każdemu pomieszczeniu. Należy je dobrać na podstawie palety kolorów wnętrza. Drobne chwosty mogą być uzupełnieniem zasłon, a na haczykach w klasycznych pomieszczeniach warto zawiesić większe, a nawet obszerne frędzle.

Poznaj bogatą ofertę chwostów i frędzli pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz