Co ciekawego znajdziemy w pasmanterii?

Taśma z pomponikami na poduszki
Taśma z pomponikami idealna na poduszki

Pasmanterie internetowe mają dla nas całą masę najróżniejszych ciekawych propozycji, a ich wirtualne półki sklepowe uginają się od najróżniejszych ciekawych dodatków. Warto jednak skupić się przede wszystkim na mniej popularnych do tej pory rzeczach, które już za niedługo pozwolą nam brylować na całego. O czym konkretnie mowa?

Poeksperymentujmy

Eksperymentować możemy z ogromną ilością najróżniejszych rzeczy i naprawdę nie trzeba się tutaj krępować. Szczególnie przydatna może okazać się koronka bawełniana na metry, którą można zwijać, składać i wiązać na najróżniejsze sposoby. Ubogaci to jej i tak już bardzo interesującą formę.

Wyjątkowo interesującym, ale już dość mocno ekstrawaganckim pomysłem na pewno będzie taśma z pomponikami. Na coś takiego trzeba jednak uważać, ponieważ jest to dodatek potrafiący zdominować stylistykę niejednej rzeczy, przez co z dodatku łatwo jest stworzyć motyw przewodni. A to by było mimo wszystko przesadą.

Bawełniana koronka i taśma z pomponikami świetnie nadają się do przyozdobienia poduszek. Te i inne ozdobne dodatki krawieckie można znaleźć w pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design.

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz