Czy opłaca się kupować mieszkanie pod klucz?

Wykończenie mieszkania pod klucz

Zdecydowanie najwięcej mieszkań na rynku pierwotnym sprzedawanych w Polsce to mieszkania w stanie surowym lub deweloperskim. Są to mieszkania, które przed wprowadzeniem się do nich właścicieli, muszą zostać przez nich wykończone. Standardem, na który zaczyna decydować się coraz więcej osób jest wykończenie pod klucz.

Co kryje się pod tym pojęciem?

Wykończenie mieszkania pod klucz oznacza, że osoby, które nabyły takie mieszkanie natychmiast pod odebraniu kluczy mogą kupić meble i wprowadzić się do niego. W mieszkaniu,w standardzie pod klucz zostały wykonane wszystkie prace, które pozwalają w nim zamieszkać. Są wykończone w nich podłogi, pomalowane ściany w pokojach, wykończone łazienki. Niektórzy deweloperzy proponują klientom również mieszkania, w których znajduje się szafa wnękowa oraz meble kuchenne.

W Poznaniu funkcjonuje firma remontowa, która oferuje wykończenia mieszkań pod klucz według przygotowanych specjalnych pakietów. Więcej informacji o przygotowanych standardach wykończeń można znaleźć tutaj: http://mieszkaniepodklucz.pl .

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz