Czy twoja geometria kół jest na pewno prawidłowa?

Usługa geometrii kół
Prawidłowa geometria kół to uniknięcie niepotrzebnych kosztów

Wykonując przegląd przed zakupem, możemy zwrócić uwagę na nierównomierne zużycie opon. Sami jeżdżąc naszym samochodem, możemy mieć poczucie, że lekko go ściąga w lewo lub w prawo lub delikatnie traci przyczepność na zakrętach oraz przy jeździe po łuku. Problemem może być tutaj geometria kół.

Naprawa Volvo powinna obejmować geometrię kół

Kwestie związane z geometrią kół są bardzo często trywializowane, ponieważ ich najpoważniejszy efekt to właśnie zazwyczaj niewielka różnica w tempie zużywania się kół. Trzeba jednak wiedzieć, że zwłaszcza na polskich drogach, wizyty w serwisie Volvo mogą być częstsze z powodu nieprawidłowej geometrii, ponieważ zły układ kół przekłada się na całe zawieszenie i właściwości jezdne pojazdu. Mówiąc bezpośrednio, tempo zużywania się samochodu jest w dużej mierze zależne od tego, czy geometria jego kół jest prawidłowa. Nie jest to czynnik najważniejszy, ale jest istotny.

Jedną z usług poznańskiego serwisu Volvo Auto Serwis Loga jest geometria kół. Tam każdy posiadacz pojazdu poprawi ustawienie kół. Dodatkowo w tym warsztacie można dokonać przeglądu przed zakupem auta.

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz