Efektywne kopertowanie nie jest trudne z kopertownicą

Kopertownica do biura
Maszyna do kopertowania ułatwia pracę w biurze

Kopertownica jest maszyną dla klientów wysyłających tysiące listów miesięcznie. Ręczne kopertowanie zabiera czas, jest bardzo męczące. Warto zatem wybrać dobrą maszynę, która wyręczy pracowników oraz oszczędzi ich czas. Kopertownice to dobra jakość w przyzwoitej cenie. Solidna maszyna do kopertowania sprawdzi się na pewno i da wiele dobrych rozwiązań. Dzięki niej można szybko zapakować 200-300 listów, nie marnując na to całego dnia. Niektóre urządzenia tego rodzaju mają wydajność nawet 30 000 – 40 000 kopert dziennie, co jest naprawdę dobrym parametrem. Zakup takiej maszyny to doskonała decyzja, bez niego praca nie będzie postępowała szybko oraz efektywnie.

Coraz więcej firm kupuje kopertownice

Maszyny tego rodzaju to jakość, solidność, trwałość. Wbudowany akumulator pozwala składać arkusze papieru w pakietach, np. do ośmiu sztuk. Dokumenty wkłada się za pomocą podajnika, a później wędrują do modułu składającego. Tam zostają złożone do formatu koperty. Składane są tak, aby adres odbiorcy znalazł się w okienku koperty. Najczęściej pakuje się 10 kartek do koperty C5 albo 5 kartek do koperty o formacie C6/5.

Wiele rodzajów kopertownic, solidnej marki Hefter, posiada w swojej ofercie firma Printcom Polska – https://kopertownice.pl/kopertownice

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz