Zbiorniki na AdBlue: Klucz do funkcjonowania technologii redukcji emisji spalin

Współczesne normy dotyczące emisji spalin stawiają przed producentami pojazdów duże wyzwania. Jednym z rozwiązań, które umożliwia spełnienie tych wymogów, jest technologia SCR (Selective Catalytic Reduction), wykorzystująca płyn AdBlue. W tym artykule przyjrzymy się roli, jaką odgrywają zbiorniki do AdBlue w systemach SCR, oraz znaczeniu producentów tych zbiorników w utrzymaniu czystości powietrza.

Czytaj całość »

Ograniczanie emisji tlenków azotu – co będzie potrzebne?

Technologia SCR
Mniejsze zanieczyszczenie powietrza dzięki AdBlue

Technologia SCR – co to?

Pod skrótem kryje się Selektywna Redukcja Katalityczna. Jej zasadniczym celem jest ograniczenie poziomu emisji szkodliwych tlenków azotu. Jak wszystkie drobne cząsteczki, są to substancje o jednoznacznie złym wpływie na ludzkie zdrowie. Technologia SCR pomaga zamienić tlenki azotu w sam azot i wodę, co nie jest groźne dla organizmów. Substancją, dzięki której technologia SCR działa jest tak zwane AdBlue. Przemiana zachodzi w następujący sposób. Do katalizatora SCR wtryskiwany jest roztwór, który pod wpływem temperatury zamienia się w amoniak i CO2. Amoniak z kolei reaguje z tlenkami azotu, neutralizując je.

Czytaj całość »

Porządne zbiorniki na AdBlue

Producenci zbiorników od AdBlue
Specjalne zbiorniki na AdBlue znajdziemy w pojazdach i na stacjach paliw w postaci dystrybutorów

Firma Storage Partners sprzedaje zbiorniki do AdBlue. Jako producent zbiorników na AdBlue oferuje produkty wysokiej jakości. Wykonane są z najlepszych materiałów przez co są solidne w konstrukcji i trwałe. Sprzęt do AdBlue oferowany jest wielu klientom. Dobra jakość takich rzeczy to sprawa godna uwagi. Bez takich zbiorników trudno jest funkcjonować na o dzień.

Czytaj całość »

Nowoczesne kopertownice

Przydatna maszyna do kopertowania
Nieodzowne urządzenie w przygotowaniu wielu listów każdego dnia

Kopertownica to nowoczesne urządzenie, jakie sprawdzi się w wielu firmach. Maszyna do kopertowania ma za zadanie działać sprawnie i wydajnie, tak aby wpływać na komfort użytkownika. Jakie cechy mają kopertownice? Gdzie się przydają?

Czytaj całość »

Polimocznik – wysoka jakość powłoki natryskowej

Polimocznik użytkowy
Paka ciężarówki zabezpieczona natryskową powłoką ochronną

Natryskowe powłoki ochronne są aktualnie stosowane bardzo często. Polimocznik jest powłoką natryskową, jaka opiera się na dwuskładnikowym systemie żywicznym. Substancja ma szereg pożądanych właściwości, co pozwala zastosować ją w licznym branżach. Ma ona za zadanie przede wszystkim zabezpieczać różne powierzchnie. Plusem jest niezwykła wytrzymałość.

Czytaj całość »

Firma Storage Partners – najlepszy producent zbiorników do AdBlue

Zbiornik na AdBlue z pompą
Stacje paliw i prywatne firmy transportowe mają swoje dystrybutory z AdBlue

Firma Storage Partners zajmuje się sprzedażą zbiorników do AdBlue. Jest to producent zbiorników AdBlue będący pionierem w tej dziedzinie od wielu lat. Specjalizuje się on w dystrybucji produktów odpowiednich do przechowywania płynu AdBlue w taki sposób, aby zachowały one najwyższą jakość przez cały czas. W ofercie firmy Storage Partners, którą można znaleźć na stronie x.pl/ są nie tylko zbiorniki AdBlue o pojemności 3000 litrów, ale także znacznie większe o pojemności 6000 litrów. Co więcej, pojemniki różnią się od siebie także zastosowaniem, a co za tym idzie parametrami.

Czytaj całość »

Efektywne kopertowanie nie jest trudne z kopertownicą

Kopertownica do biura
Maszyna do kopertowania ułatwia pracę w biurze

Kopertownica jest maszyną dla klientów wysyłających tysiące listów miesięcznie. Ręczne kopertowanie zabiera czas, jest bardzo męczące. Warto zatem wybrać dobrą maszynę, która wyręczy pracowników oraz oszczędzi ich czas. Kopertownice to dobra jakość w przyzwoitej cenie. Solidna maszyna do kopertowania sprawdzi się na pewno i da wiele dobrych rozwiązań. Dzięki niej można szybko zapakować 200-300 listów, nie marnując na to całego dnia. Niektóre urządzenia tego rodzaju mają wydajność nawet 30 000 – 40 000 kopert dziennie, co jest naprawdę dobrym parametrem. Zakup takiej maszyny to doskonała decyzja, bez niego praca nie będzie postępowała szybko oraz efektywnie.

Czytaj całość »