Jak wygląda pomoc doradcy laktacyjnego?

Porady laktacyjne
Pomoc doradcy laktacyjnego w kwestii karmienia piersią jest niezbędna

Karmienie piersią jest najlepszym i najzdrowszym sposobem żywienia niemowlęcia, niestety nie zawsze droga mleczna jest dla mamy łatwa. Warto wtedy poszukać pomocy u doradcy laktacyjnego.

Droga mleczna nie zawsze jest prosta

Często doradcą laktacyjnym jest położna, warto dowiedzieć się czy położna środowiskowa, która przychodzi na wizyty patronażowe specjalizuje się również w poradach laktacyjnych. Mamy z Poznania, które mają problemy z karmieniem piersią mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy. Karmienie piersią jest naturalne, ale niektóre kobiety mają z tym problem mimo wielkiej chęci karmienia swojego maluszka. Nie warto wtedy rezygnować ze swoich planów tylko zasięgnąć porady doświadczonej osoby, która ma niezbędną wiedzę do rozwiązania problemów laktacyjnych.

Jak wygląda pomoc?

Pomoc doradcy laktacyjnego polega na zebraniu szczegółowego wywiadu z jakimi problemami mierzy się karmiąca mama, sprawdzeniu stanu jamy ustnej maluszka oraz tego w jaki sposób jest przystawianie do piersi i jak ją ssie. Dopiero po przeanalizowaniu wywiadu i sprawdzenia w praktyce jak wygląda karmienie doradca jest w stanie postawić diagnozę i wesprzeć mamę udzielając jej porady, by rozwiązać problem.

Pani Natalia Antonić jest profesjonalną położną z Poznania, która ma szeroką wiedzę na temat laktacji kobiet i karmienia dzieci piersią. Udzielane przez nią porady laktacyjne są nieocenioną pomocą dla mam, które mają problem w tej sferze opieki nad niemowlakiem.

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz