Jak wyglądają badania mieszkania kamerą termowizyjną?

Badanie mieszkania kamerą termowizyjną
Kamera termowizyjna do badania nieruchomości pod kątem szczelności

Badania termowizyjne stosuje się w celach bezpieczeństwa. Technika ta pozwala wykryć możliwe wady w izolacji cieplnej. Stosuje się ją także w szukaniu zawilgoceń, oceny stanu instalacji wodnej oraz szczelności w oknach. W ten sposób właściciel jest w stanie zobaczyć wszelkie defekty w swoim mieszkaniu oraz je naprawić.

Specjalistyczny sprzęt

Termowizyjne badania mieszkania są związane z użyciem specjalistycznej kamery. Kamera rejestruje promieniowanie oraz przedstawia cyfrowy obraz. Wykorzystuje metodę podczerwieni. Stosowana wewnątrz mieszkań a także na zewnątrz. Użycie tego urządzenia pozwala ocenić jakość wykonanych poszczególnych prac. Daje to jasny wgląd w dane mieszkania.

Usługa

Badania kamerą termowizyjną powinny zostać wykonane przez fachowców. Przez osoby które zgodnie z wymogami sprawdzą mieszkanie oraz wyciągną stosowne wnioski. Najlepszą opcją będzie opinia rekomendowanego specjalisty.

W Poznaniu firma „Sprawdź i Zamieszkaj” oferuje usługę profesjonalnego badania mieszkania kamerą termowizyjną – https://sprawdzizamieszkaj.pl/standardowy-odbior-techniczny-mieszkania-od-dewelopera-z-kamera-termowizyjna

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz