Kulturalny trend na chodzenie do teatru

Kulturalny trend na teatr
Wzrasta zainteresowanie sztuką sceniczną – ludzie uwielbiają teatr

Każdy kto ostatnio zajrzał na statystyki, zapewne zaskoczył go fakt, że coraz więcej Polaków odwiedza teatr lub operę. Zauważa się to przede wszystkim w dużych miastach. Dzieje się tak ponieważ wiele teatrów poszerza swój repertuar o nowe pozycje różnorodnych spektakli. Efektem tego są miesiące pełne wyjątkowych przedstawień, które każdy teatr przedstawia w swoim kalendarium. Nie inaczej sprawa się ma w Poznaniu.

Teatr Wielki im. Moniuszki w Poznaniu, znany również jako Opera Poznańska, również może pochwalić się obfitością widowisk scenicznych każdym miesiącu. Nie mowa tu tylko o przedstawieniach teatralnych i operach, lecz także o balecie, koncertach i recitalach. Na deskach tego Teatru wystawiane są największe dzieła znanych polski i zagranicznych twórców, zarówno klasyczne jak i te, które powstały stosunkowo niedawno. To sprawia, że miłośników różnego rodzaju spektakli scenicznych przybywa.

Aby dodatkowo zachęcić mieszkańców Poznania i przejezdnych na skorzystanie z tych dobrodziejstw, Opera udostępniła możliwość sprzedaży biletów przez Internet. Zapoznaj się z repertuarem Teatru Wielkiego, wybierz pozycję, która odpowiada twoim gustom i przeżyj niesamowite chwile.

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz