Mieszkanie pod klucz czy w stanie deweloperskim?

Mieszkanie wykończone pod klucz
Mieszkanie wykończone pod klucz

Mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się dużym zainteresowaniem. Osoby, które planują zakup mieszkania na rynku pierwotnym do wyboru mają dwa warianty. Jednym z nich są lokale w stanie deweloperskim. Coraz więcej deweloperów oferuje dziś wykończenie mieszkania pod klucz.

Wykończenie pod klucz to wariant, który zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność. Kupując tak wykończone mieszkanie oszczędzamy mnóstwo czasu. Wszystkie prace wykończeniowe wykonywane są przez dewelopera. Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko kupić meble i wprowadzić się do swojego nowego mieszkania. Mieszkania wykończone pod klucz są trochę droższe od tych w stanie deweloperskim. Mimo to opłaca się je wybrać; samodzielne wykańczanie mieszkania bardzo często jest bardziej kosztowne. Do tego stracimy mnóstwo czasu i nerwów. Deweloperzy proponują bardzo różne standardy wykończenia mieszkań pod klucz. Wybrany standard decyduje o cenie mieszkania.

Jeżeli jesteś deweloperem lub osobą prywatną posiadającymi mieszkania w stanie surowym, zgłoście się do poznańskiej firmy PREMIUM PROPERTY. To firma specjalizująca się m.in. wykończeniach mieszkań pod klucz, a nawet więcej.

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz