Serwis, naprawy i części zamienne do samochodów ciężarowych

Serwis DAF
Zadbaj o swoją ciężarówkę dzięki dedykowanemu warsztatowi

Praca kierowcy ciężarowego czy autobusu, jest pełna niespodzianek. Najczęstszymi z nich są niestety różne usterki pojazdu, których naprawa wymaga odwiedzenia porządnego serwisu. Wszystkie naprawy autobusów, samochodów ciężarowych czy naczep ciężarowych powinny być wykonywane bardzo starannie, ze względu na ogromne gabaryty owych maszyn. Ciężarówki, naczepy i autobusy pokonują codziennie bardzo długie trasy, co w połączeniu z ich masą skutkuje mocnym zużyciem części. Z tego powodu zaleca się częste przeglądy techniczne i wykonanie koniecznych napraw jak najszybciej. Warto jest więc wiedzieć, gdzie znaleźć dobry serwis pojazdów ciężarowych.

Czytaj całość »

Czy warto malować auto raptorem?

Malowanie Raptorem
Offroadowe samochody zabezpieczone Raprotem

Ostatnimi czasy można coraz częściej usłyszeć o możliwości zabezpieczenia samochodu farbą Raptor. Czy faktycznie lakiery Raptor są skuteczne i kiedy warto nimi pomalować pojazd?

Czytaj całość »

Gdzie naprawić Volvo?

Niezależny serwis Volvo z Poznania zachęca do odwiedzin. Warto systematycznie kontrolować stan techniczny swojego pojazdu. Dzięki temu na bieżąco będzie można wyłapać wszelkiego rodzaju nieprawidłowości. Każdy klient może liczyć na najwyższą jakość obsługi.

Czytaj całość »

Zbiornik do AdBlue – niezbędnik nowoczesnego diesla

Zbiornik AdBlue
Czystsze powietrze dzięki AdBlue

Coraz ostrzejsze normy emisji spalin powodują, że producenci samochodów poszukują coraz nowszych rozwiązań, aby produkowane pojazdy były przyjazne dla środowiska naturalnego. Jednym z takich rozwiązań jest technologia SCR, czyli selektywna redukcja katalityczna oraz płyn AdBlue.

Czytaj całość »

Stacja kontroli pojazdów ciężarowych z Poznania

Dlaczego należy korzystać z serwisu pojazdów ciężarowych?

Konieczne jest regularne robienie przeglądu pojazdowi, którym się poruszamy. Bez podbitych papierów, nie jest możliwe legalne poruszanie się pojazdem po drodze. Zdiagnozowanie problemu i określenie sposobu naprawy pojazdu ciężarowego to początek procesu prowadzącego do eliminacji usterki.

Czytaj całość »

Gdzie znaleźć niezależny serwis Volvo w Poznaniu?

Przegląd Volvo
Profesjonalny warsztat samochodowy z nowoczesnym sprzętem

Właściciele samochodów firmy Volvo doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że są to pojazdy niezwykle wytrzymałe. Nie sposób jednak zapomnieć o tym, by regularnie odwiedzać mechanika od Volvo i kontrolować, czy wszystko jest w porządku.

Czytaj całość »

Profesjonalny przegląd to jest to!

Przegląd przed zakupem Poznań
Skrupulatny przegląd samochodu pozwoli unknąć przykrych niespodzianek

Firma Auto Serwis Loga została stworzona w Poznaniu. Dziedziną jej działania są przeglądy aut. Jest to duży warsztat samochodowy. Posiada renomę i zapewnia wsparcie klientom. Jakość jego działania sprawdza się idealnie. Warto do tego serwisu zaglądać i korzystać z niego jak najczęściej. Przegląd samochodu przed zakupem jest dobry dla nabywcy, ponieważ sprawdzi co działa, a co nie działa, może jeszcze wycofać się z zakupu. Jakość działania serwisu i jego rzetelność zyskują najwyższe oceny. Chcesz mieć pewność, że auto działa dobrze? Zajrzyj do tego serwisu, a na pewno będziesz zadowolony.

Czytaj całość »

Serwisowanie ciężarówek w Wielkopolsce

Serwis ciężarówek Poznań
Profesjonalni mechanicy, nowoczesny sprzęt, sprawna obsługa – cechy dobrego warsztatu

Transport kołowy pozostaje kluczową gałęzią polskiej gospodarki. Polskie firmy przewozowe i spedycyjne wciąż się rozwijają, zakres ich działalności wciąż się rozszerza. Nasi przedsiębiorcy wchodzą na coraz to nowe rynki i maksymalizują zyski. Ważnym elementem prowadzenia tej działalności jest posiadanie licznej i sprawnej floty samochodów ciężarowych. Te zaś mają to do siebie, że czasem się psują. Dlatego tak ważne jest, by zawsze mieć pod ręką odpowiedni serwis.

Czytaj całość »

Technologia SCR i AdBlue

Technologia SCR
Obecnie Diesel i AdBlue są nierozłączne

Wszystkie nowe ciężarówki z silnikiem Diesla sprzedawane od 2006 roku są wyposażone w system selektywnej redukcji katalitycznej. Kilka lat później to właśnie technologia SCR zaczęła pojawiać się również w samochodach osobowych z silnikami wysokoprężnymi. Celem stosowania technologi SCR jest zmniejszenie ilości tlenku azotu uwalnianego do atmosfery. Szczególnie duże ilości zawierają spaliny emitowane przez pojazdy z silnikami wysokoprężnymi. Do redukcji tlenków azotu niezbędne jest zastosowanie AdBlue, czyli wodnego roztworu mocznika.

Czytaj całość »