Natryskowe powłoki ochronne – niezawodność i trwałość na lata

Polimocznik - najlepsza warstwa ochronna

Doskonałym zabezpieczeniem karoserii aut są niezmiennie natryskowe powłoki ochronne. Sprawdzają się zwłaszcza w samochodach intensywnie użytkowanych. Warto zastosować to rozwiązanie również w nowych pojazdach, które dzięki temu stają się łatwiejsze w utrzymaniu. 

Ochrona powierzchni polimocznikiem 

Ze względu na swoje właściwości polimocznik znalazł zastosowanie nie tylko w sektorze motoryzacyjnym, ale też wodnym czy budowlanym. Jest bowiem wszechstronnym uszczelniaczem o bardzo dobrej przyczepności. Zapewnia powierzchni długotrwałą wytrzymałość, a karoserii aut skuteczne zabezpieczenie przed korozją. Daje wysoką odporność na wilgoć oraz na działanie skrajnych temperatur. To materiał szybkoschnący, nietoksyczny, który nadaje się do nakładania na nierówne podłoże. 

Jak malować Raptorem? – kilka wskazówek 

Malowanie Raptorem nie jest skomplikowane. Najlepiej użyć w tym celu specjalnego pistoletu. Pozwala on w najbardziej wygodny i wydajny sposób rozprowadzać lakiery Raptor. Można też, ewentualnie, użyć wałka. Jednak jednolitą strukturę najskuteczniej stworzy pistolet do malowania Raptorem. 

Malowanie Raptorem – koszt można uzyskać na miejscu, w firmie Raptor Polska, która zajmuje się sprzedażą oraz doradztwem w sferze stosowania tych środków. Specjaliści pomogą dobrać odpowiednie kolory do zabarwienia farb Raptor, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Więcej szczegółów na stronie https://raptor-polska.pl.

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz