Natryskowe powłoki ochronne oparte o polimocznik

Natryskowe powłoki ochronne Raptor
Natryskowe powłoki ochronne doskonale zabezpieczają podwozia samochodów terenowych

Nie ma substancji idealnych i zawsze musimy się godzić na różnego rodzaju kompromisy. Nierzadko jest to po prostu kompromis z ceną, ale w realnym świecie realnej gospodarki jest to jak najbardziej normalne. Właśnie dla radzenia sobie z takimi substancjami powstał Raptor, czyli natryskowe powłoki ochronne o charakterze polimerowym.

Mają przede wszystkim dwa zadania. Pierwsze z nich to odizolowanie materiału od czynników zewnętrznych, takich jak zwłaszcza wilgoć czy szkodliwe chemikalia, chociażby to była zwykła sól. Drugie zadanie to ochrona przed czynnikami mechanicznymi. Polimocznik jest pod tym względem znakomitym rozwiązaniem, ponieważ może pracować w środowisku korozji biologicznej i chemicznej, jak również nie będzie odpryskiwał nawet przy bardzo silnych uderzeniach. Natryskowy charakter nanoszenia powłok tego typu to dodatkowa korzyść związana z łatwością pokrywania nawet trudno dostępnych miejsc. Idealnym przykład jest zabezpieczenie podwozia i karoserii samochodów terenowych jeżdżących po bezdrożach.

W sklepie Raptor Polska są do nabycia te niezwykłe natryskowe powłoki ochronne. Środek ten, pod nazwą Raptor, jest dostępny w barwnej i bezbarwnej wariacji z możliwością dodania do niego kolorowego lakieru.

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz