Niemowlę w domu. O czym warto pamiętać?

Chustonoszenie Poznań
Pomoc położnej na początku macierzyństwa jest bezcenna

Nowy członek rodziny. Jak przygotować się na jego przyjście?

Narodziny dziecka to zawsze duże wydarzenie dla całej rodziny. Podczas ciąży rodzice kompletują ubranka, akcesoria do pielęgnacji niemowlęcia, często kupują potrzebne meble i sprzęty. Z pomocą najczęściej przybywają też dziadkowie, rodzina i przyjaciele. Warto rozważyć, czy chcemy kupić wózek, czy może wolimy chustonoszenie. Należy pamiętać, by jak najlepiej zadbać o zdrowie młodej mamy.

Położna jest w tym zakresie nieocenionym wsparciem. Jej wiedza i doświadczenie są niezwykle pomocne. Położna po porodzie może wpłynąć pozytywnie nie tylko na fizyczny, ale i psychiczny stan zdrowia kobiety. Wizyty położnej pomogą jej upewnić się, czy rekonwalescencja przebiega dobrze. Warto poświęcić nieco czasu na poszukanie odpowiedniej osoby. W przypadku, gdy pomiar bilirurbiny wykaże obecność żółtaczki, wskazana będzie fototerapia noworodka. Nowoczesnym sposobem leczenia żółtaczki w domu dziecka jest lampa do fototerapii noworodków. Usługa taka dostępna jest także na terenie Poznania w szpitalu a nawet u prywatnej położnej.

Pani Natalia Antonić jest wszechstronną położną z Poznania. Ukończyła wiele szkoleń i pomaga młodym mamom w wielu kwestiach związanych z opieką nad dzieckiem, m.in. w zakresie chustonoszenia.

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz