Co to za usługa „zarządzanie najmem”?

Informacje o obsłudze wynajmu
Przekonaj się czym jest zarządzanie najmem i jak bardzo ułatwia życie

Rynek nieruchomości w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. Systematycznie przybywa osób posiadających mieszkanie/mieszkania przeznaczone na wynajem. Jeszcze do niedawna właściciele takich mieszkań musieli samodzielnie poszukiwać najemców oraz samodzielnie zarządzać swoimi mieszkaniami. Dzięki usłudze zarządzanie najmem mogą powierzyć wszystkie te obowiązki w ręce pracowników wyspecjalizowanej agencji.

Czytaj całość »

Jakie usługi świadczy agencja specjalizująca się w zarządzaniu najmem?

Zarządzanie wynajmem - nowa usługa firm
Dzięki zarządzaniu najmem zyskasz spokój i większy większe wpływy z wynajęcia mieszkania

Zakup nieruchomości z myślą o jej wynajmowaniu to bardzo dobra lokata kapitału. Jest to inwestycja, która może przynieść wyjątkowo wysoką stopę zwrotu. Zarządzanie nieruchomością na wynajem jest czasochłonne. Osoby, które posiadają nieruchomość do wynajęcia nie muszą już dzisiaj zarządzać nią same – wszystkie kwestie związane z wynajmem można zlecić profesjonalnej agencji, którą bez trudu znajdziemy na przykład w Poznaniu.

Czytaj całość »

Atuty, które mają prywatne akademiki

cichy akademik
Cichy, prywatny akademik

Miejsc w akademikach będących własnością uczelni brakowało chyba od zawsze. Sytuacja nie ulegała zmianie. Nowe miejsca noclegowe dla krajowych i zagranicznych studentów pojawiają się jednak w wielu ośrodkach akademickich naszego kraju. Jest to zasługa prywatnych inwestorów, którzy budują prywatne akademiki.

Czytaj całość »