Pożyczki pod zastaw – czy nadal popularne?

Popularność pożyczek pod zastaw
Lombardy zawsze będą alternatywą dla banków i firm pożyczkowych

Pewnie każdy w swoim życiu miał taką sytuację, gdy z jakiegoś powodu brakowało mu środków finansowych i musiał szukać możliwości ich uzyskania z innych źródeł. Jak doskonale wiemy nie jest to proste i najczęściej będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami. Z pomocą przychodzą oczywiście lombardy, gdzie możliwe będą pożyczki pod zastaw.

Jeśli chodzi o możliwości zastawiania rzeczy to warto zauważyć, że sytuacja nieco się zmieniła. W grę weszły między innymi różnorakie szybkie pożyczki pod zastaw samochodu czy pożyczka pod zastaw nieruchomości. Obok typowych instytucji bankowych pojawiły się również pozabankowe firmy udzielające pożyczek. Pomimo ich obecności rola lombardów nie została zmniejszona i wydaje się, że obecnie więcej osób korzysta z ich usług. Możliwość zastawienia pojazdu a nawet nieruchomości daje większe możliwości pozyskania większej pożyczki i to przyciąga do lombardów potencjalnych pożyczkobiorców.

Mieszczący się we Wrocławiu lombard Big Apple oferuje pożyczki pod zastaw zarówno małych ruchomych przedmiotów, samochodów jak i pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Sprawdź jakie atrakcyjne stawki mogą ci oferować.

Gosowanie!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz