Repertuar teatru w Poznaniu przyciąga coraz więcej miłośników sztuki

Teatr repertuar
Repertuary współczesnych teatrów mają wiele do zaoferowania

Coraz więcej mieszkańców dużych miast spędza wolny czas kinach, teatrach czy operach. Nie inaczej jest w Poznaniu, gdzie teatry cieszą się niesłabnącą popularnością, a bilety są wyprzedawane na długo przed spektaklem. Również opera znajduje wielu miłośników wśród mieszkańców Poznania. Jest to trend, który jest wyraźny zarówno wśród starszych jak i młodszej widowni.

Teatr dla dużych i małych

Oprócz regularnego repertuaru, w danym teatrze odbywają się liczne wydarzenia, które mają na celu przybliżyć sztukę i uczynić ją przystępną dla każdego, niezależnie od wieku. Coraz więcej poznańskich szkół organizuje wyjścia do miejsc kultury i sztuki, dlatego też repertuar teatru w Poznaniu wypełniony jest całym przekrojem tematyki spektakli takich jak przestawienia dla dzieci, komedie, dramaty oraz słynne klasyczne dzieła twórców oper i operetek.

Teatr Wielki w Poznaniu doceniany przez widzów i recenzentów

Repertuar Teatru Wielkiego im. Moniuszki doceniają nie tylko widzowie, ale również krytycy sztuki. Spektakle wystawiane na deskach poznańskiego teatru zbierają znakomite recenzje niezmiennie od wielu lat. Więcej informacji o repertuarze Teatru Wielkiego można odnaleźć na stronie Opera.poznan.pl – repertuar.

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz