W jaki sposób wykorzystać chwosty?

Zastosowanie chwostów ozdobnych
Chwostami można ozdobić zarówno meble jak i ubrania

W pasmanteriach internetowych i stacjonarnych, które obecnie działają na rynku asortyment jest tak bogaty i różnorodny, że można dostać zawrotu głowy. Do produktów, które od pewnego czasu w pasmanteriach sprzedają się wyjątkowo dobrze zalicza się chwosty. Ich popularność jest efektem tego, że są one uniwersalne. W zależności od tego z czego zostały wykonane i od wielkości, mogą zostać wykorzystane na bardzo różne sposoby.

Chwosty ozdobne sprawdzą się nie tylko jako upięcie zasłon. Chętnie są dzisiaj wykorzystywane także przez osoby, które zajmują się wytwarzaniem biżuterii „hand made”. Wystarczy odrobina wyobraźni i kilka małych dodatków (np. zapięć), aby zamienić chwosty z oryginalne kolczyki. Można je wykorzystać także do wykonanie naszyjnika w stylu boho albo wykorzystać w charakterze breloczka. Chwosty zdobią dzisiaj także torebki, a nawet buty. Jak pokazuje tych kilka przykładów, chwosty można wykorzystać na wiele sposobów.

Szeroki asortyment chwostów wykonanych z różnego rodzaju materiałów jest dostępny w pasmanterii Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz