Washi tape, czyli japońskie taśmy ozdobne

Taśmy ozdobne dla domu
Obecnie taśmy ozdobne mają wiele różnorodnych form

Taśmy ozdobne to dość popularny u nas produkt, który można znaleźć w pasmanteriach. Pasmanteria dekoracyjna to oczywiście znakomity pomysł, ale można też pomyśleć o czymś trochę innym. Konkretnie o specjalnych taśmach washi tape, czyli o japońskim wynalazku, który jest w stanie przynieść nam do domu masę kolorów oraz radości.

Czym jest washi tape?

Washi tape to japońska taśma ozdobna samoprzylepna. Zazwyczaj jest bardzo cienka i posiada prosty, ale za to efektowny, krzykliwy i bardzo kolorowy wzorek. Pomysłów na jej zastosowanie jest cała masa, ponieważ można nią oklejać praktycznie wszystko. Świetnie się trzyma i jakby coś, to zawsze można ją łatwo usunąć. Takie tasiemki możemy przylepiać na wszystkie krawędzie blatów, ramy obrazków czy chociażby uchwyty. Jeśli mocujemy coś klamerkami, możemy okleić klamerki. Oklejony długopis będzie fantastyczny, oklejona słomka do picia będzie ekscytująca, a oklejony uchwyt szafki uzyska świąteczny temat.

W pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design taśmy ozdobne są częścią bogatego asortymentu dekoracyjnych dodatków tekstylnych – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-ozdobne

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz