Czy warto malować auto raptorem?

Malowanie Raptorem
Offroadowe samochody zabezpieczone Raprotem

Ostatnimi czasy można coraz częściej usłyszeć o możliwości zabezpieczenia samochodu farbą Raptor. Czy faktycznie lakiery Raptor są skuteczne i kiedy warto nimi pomalować pojazd?

Co to jest farba Raptor?

Farby Raptor to w rzeczywistości samochodowe lakiery Raptor. Jest to lakier uretanowy. Lakiery Raptor nazywane są również lakierami polimocznikowymi. Mają bardzo dobre właściwości ochronne. Chronią przed czynnikami chemicznymi, takimi jak sól drogowa, korozja, mocz zwierząt, oleje, smary oraz benzyna. Mają również właściwości, które powodują, że karoseria jest chroniona mechanicznie.

Kiedy malowanie raptorem powinno być przeprowadzane?

Malowanie raptorem powinno być przeprowadzane, kiedy nasz samochód jest szczególnie narażony na wyżej wymienione czynniki. Ogólnie rzecz biorąc, można zastanowić się również nad tym zabiegiem, kiedy auto nie jest garażowane, lub jest to auto terenowe. Przykładowy efekt takiego malowania można zobaczyć w galerii sklepu internetowego Raptor Polska, na stronie https://raptor-polska.pl/galeria, który sprzedaje ten specyfik i wiele dodatków do jego nanoszenia.

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz