Diagnostyka, naprawa, serwis samochodów marki Volvo

Usługi niezależnego serwisu Volvo
Pozostaw swoje Volvo fachowcom z serwisu Volvo

Szwedzki koncern Volvo jest obecny na rynku samochodowym od ponad 90 lat. W produkowanych przez siebie samochodach osobowych koncern stosował praktycznie od zawsze rozwiązania mające na celu poprawienie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Z czasem powstały dedykowane dla tej marki warsztaty – serwis Volvo.

Serwis Volvo oferuje szeroki, kompleksowy zakres usług. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do obecnych właścicieli samochodów Volvo oraz do osób, które mają w planach nabycie samochodu Volvo z drugiej ręki. Przegląd przed zakupem to usługa, która skierowana jest właśnie do tych drugiej grupy osób. Geometria kół jest kolejną usługą dostępną w serwisie. Naprawa samochodów Volvo jest oczywiście usługą podstawową. Wszystkich napraw dokonuje posiadający duże doświadczenie i wiedzę mechanik Volvo. Wszelkie naprawy dokonywane są z wykorzystaniem oryginalnych części lub wysokiej klasy zamienników.

W Poznaniu działa niezależny serwis Volvo, Auto Serwis Loga. To co wyróżnia go spośród innych warsztatów to wysoka jakość świadczonych usług, wykwalifikowany personel oraz dotrzymywanie umówionych terminów.

Gosowanie!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz